buy hypertropin
05.
04.2019

9.7: Aktualizace příběhů

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Pribehy

Aktualizace příběhů: Vydáváme se na Stínové ostrovy, kde nás čeká nová povídka s Threshem a Kalistou!

Ahoj lidi.

V aktualizaci příběhů se tento týden odkloníme od Demacie a podíváme se na Stínové ostrovy v temnějším příběhu s Threshem a Kalistou.

Kromě toho také máme nové povídky pro Daria a Zyru. Jelikož se pozornost zaměřuje na Stínové ostrovy, využili jsme této příležitosti a aktualizovali i životopisy Hecarima a Kalisty.

Nakonec jsme přihodili pár aktualizací, které jsme udělali na stránkách Svět a v aplikaci League Displays. Právě zde se pak s vámi o další aktualizace těchto věcí podělíme, až na ně v budoucnu přijde řada.

Jako vždy se těšíme na vaše názory – tak pojďme na to!

Ashekandi

Povídka

NOVINKA

Zapomenuté ozvěny

Anthony Reynolds

Thresh se rozesmál a zavrtěl hlavou. „Máme to, po čem smrtelníci touží už odnepaměti – věčnost.“

Thresh, Kalista, Stínové ostrovy

Příběh

NOVINKA

Cesta přes Zimní špičák

Laura Michet

„Noxijci neutíkají. My vyhráváme,“ vrčel jako šelma. „Za to, co nám dělají, je rozsekáme na kusy.“

Darius, Noxus

NOVINKA

Zahrada v srdci

Matt Dunn

„Vkroč do zahrady, jež se stále rozrůstá…“ zašeptala Zyra prostřednictvím stonků a okvětních lístků. „Smrt rozkvétá a ty si přece nechceš nechat ujít pohled na všechny její barvy, že ne?“

Zyra, Kumangra, Džungle

Aktualizace životopisu

Aktualizovaný životopis

Prolom jejich řady a rozdupej je bez milosti. Rozdrť živé. Kochej se jejich hrůzou.

Hecarim, Stínové ostrovy, Životopis

Aktualizovaný životopis

Zrádci, křivopřísežníci a proradníci… všechny je nenávidíme.

Kalista, Stínové ostrovy, Životopis

Komiks

Válečná matka

Odin Austin Shafer

Ledorozená Ashe, bojovnice ze severské divočiny s magickým poutem ke své mrazivé domovině, jejíž fanatická matka od ní očekává velké činy. Když se vydají na nebezpečnou cestu za pravdou starodávných mýtů, vztahy se začnou hroutit, vyjeví se mnohá tajemství a Runeterra se navždy změní. Dokáže se mladá Ashe stát vůdkyní, kterou její lid potřebuje? Nebo je osud jen prázdným snem?

Jelikož vyšel poslední díl Ashe: Válečná matka, je v sekci Svět nyní zdarma dostupný kompletní příběh o tom, jak se z Ashe stala Válečná matka kmene Avarosanů! Pokud jste si ho ještě nepřečetli, podívejte se do sekce Svět, kde vás čeká příběh o Ashiných počátcích.

Ashe, Sejuani, Freljord, Komiks

Aktualizace v sekci Svět

Sekce Svět dostává pravidelné aktualizace s novými funkcemi a vylepšeními, a tak nás napadlo, že tyto poznámky budou skýtat dobré místo, kde bychom aktualizace této stránky popsali. Odteď se zde budeme snažit zahrnovat aktualizace této stránky, a pokud budete mít nějaké dotazy nebo komentáře na samotnou sekci Svět, můžete se s námi o ně podělit přímo tady!

  • Přeuspořádali jsme v sekci Svět stránky regionů, aby byly přehlednější, obsahovaly víc obrázků a propojovaly spoustu příběhů k jednotlivým regionům a šampionům.
  • Aplikace League Displays byla přeuspořádána.
    • Byla přidána nová sbírka „Filmečky“ s filmovými momentkami.
    • Všechny obrázky, které byly přidány do sekce Světa v rámci výše zmíněného přeuspořádání, byly také přidány do aplikace League Displays.


Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.