5kits
12.
10.2017

Hlasujte, které z charit darujeme 50 % z výtěžku

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

25 % výtěžku z prodeje Turnajové Ashe a Turnajového totemu dorovnáme a vytvoříme benefiční fond. Nyní můžete v klientu v záložce „Hlasuj pro charitu“ rozhodnout, které z charit darujeme 50 % z fondu.

Letos bojování se ctí ovlivňuje životy po celém světě. Riot dorovná 25 % výtěžku z prodeje Turnajové Ashe a Turnajového totemu, a vytvoří tak benefiční fond. Hlasujte pro svou oblíbenou charitu v klientu v záložce „Hlasuj pro charitu“. Organizaci, která obdrží nejvíce hlasů, poputuje 50 % prostředků, ostatní dvě si rozdělí zbytek. Každý hráč má jeden hlas, jehož váha se znásobí v závislosti na jeho úrovni poct:

úroveň 3 a nižší = 1x; úroveň 4 = 1,5x; úroveň 5 = 2x

Jak jednotlivé charity využijí příspěvek

BasicNeeds pomáhají lidem s mentálními a neurologickými poruchami a závislostmi na různých látkách. Chtějí rozšířit své působení do tří dalších zemí s cílem během tří let pomoci dalším tisícům lidí s psychickými problémy.

Learning Equality zajišťuje dostupnost kvalitního vzdělání v komunitách bez přístupu k internetu. Chtějí spustit svou vlastní offline učební platformu Kolibri, která poskytne bohaté digitální zážitky pro studenty bez patřičného zázemí z více než 175 zemí.

The Raspberry Pi Foundation podporují CodeDojo, což je světová síť dobrovolníků, kteří vedou komunitní programovací kluby pro mladé mezi 7–17 lety. Mají v plánu hostit dalších 5 000 kurzů v kódování napříč komunitami v Jižní Americe, Indii, Číně a východní Africe.

Hlasování skončí 6. listopadu 2017 v 8:59 SEČ.

Každý hlas se počítá a každý nákup Turnajové Ashe a Turnajového totemu 2017 přispěje do benefičního fondu. Oboje je dostupné v obchodu LoL do 6. listopadu 2017 8:59 SEČ. Celkovou částku a charitu, která získá nejvíce hlasů, vyhlásíme po ukončení prodeje a hlasování. Děkujeme, že podporujete dobrou věc, a hlasujte se ctí.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.