buy hypertropin
07.
11.2015

Kniha Legend: Uvedení projektu

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Komunita, Listy

Dlouhou dobu zde nebyla žádná velká událost. Nyní přichází velký projekt a potřebuje i Vaší pomoc! Vzhůru za příběhem! Kniha je ve verzi 0.10.

kniha legend

Kniha Legend

Poslední rok se na česko-slovenské scéně téměř nic velkého neudálo. Poslední velkou událostí bylo spuštění oficiální české stránky League of Legends a to 22.04.2014. Nyní přichází něco velkého a potřebuje to i Vaši velkou podporu. Přichází Kniha Legend – sbírka všech příběhů hry.

Jistě, tato kniha nemusí zaujmout všechny, většině stačí jen hraní hry a znalost mechanik, ale najdou se i tací, kteří prostě jen rádi čtou a milují Sci-Fi nebo Fantasy příběhy. Když nejsme zrovna u počítače a nemáme z dispozici internet, tak se nabízí otázka? Proč si tuto chvíli nezkrátit přečtením příběhu svého oblíbeného šampióna nebo prozkoumat historii vznešeného národa, který povstal z písku? I ti co nečtou si můžou najít chvíli při cestě vlakem do školy nebo autobusem z práce a přečíst si kousek tohoto díla.  Kniha bude vydána jako PDF a to je přece přístupné všem i starším přístrojům.

Co tedy bude tedy knížka obsahovat:

  • Všechny příběhy šampiónů (i ty staré).
  • Historie velkých národů a zemí na Runeteře.
  • Doplňkové povídku ku příležitosti herní události.
  • Různé neprozkoumané události.

A to všechno v češtině! Jenže dát všechno dohromady vydá na spoustu práce. Jeden člověk to nemůže dokázat proto potřebujeme i Vaši pomoc!

Tvůrčí tým Knihy Legend

Kniha Legend by nikdy nevznikla, kdyby již nebyly některé příběhy přeloženy. Jak na zaniklém webu LoL CZ/SK tak i na LoL CZ/SK Wiki máme spoustu českého textu jak od redaktorů tak i od fanoušků. Nyní je musíme dát dohromady a porovnat. Co bude chybět se musí přeložit a tímto vyzývám Vás, naše čtenáře na návštěvníky o pomoc. Všichni autoři budou uvedeni v knize.

Mediální partneři Knihy Legend

Knížka bude volně šiřitelná bez poplatku a bude tedy dílem hlavně Vás, komunity a těch lidí, co se dokáží semknout na jeden cíl. Ale aby bylo možné uznat tuto práci, musí se dostat kniha ke všem čtenářům a vejít do mediální známosti. Tímto hledáme takové partnery, kteří to dokáží prezentovat a zaujmout velké publikum. Všichni partneři budou uvedeni v knize.

První verze Knihy Legend ke stažení

Aby jsem jen nemluvil do větru, přináším první verzi Knihy Legend ke stažení. Jedná se o hrubou preview verzi bez jakékoliv korekce. Aktuální verzi knihy vždy najdete nahoře v menu.

Aktuální verze: 0.1 (01.09.2015)

Stažení zde:
[sdm_download id=“9146″ fancy=“0″]

Cílem této knihy je vytvoří fantastické dílo, které nás bude reprezentovat jako svorný a hrdý národ v srdci
Evropy. Protože nás baví hru nejen hrát, ale i prožívat její příběh.

Pavel „Kr.Pa.“ KřepelaZanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.