buy hypertropin

Naše webová stránka Listy League of Legends nabízí spolupráci jiným stránkám a pomoc komunitním projektům.

Aktuality-Listy

Cílem Listů byla je a bude vždy dodávat všechny novinky ze hry League of Legends, ale také se snažíme pomoci naší komunitě. Ať už se jedná o zajímavé články, překlady různých zajímavých příběhů, konání soutěží a turnajů a v neposlední řadě – což může být pro většinu novinkou – i jednorázovou reklamu novým, zajímavý a nekonkurenčním projektům.

Hledáme fan art (fiction) tvůrce

Příběháře

  • Píšeš příběhy nebo básně s tématikou LoL? U nás máš možnost je vydávat a sklízet ovace! Neváhej a napiš nám.

Kreslíře

  • Rád kreslíš obrázky nebo tvoříš komiksy? Nebo by jsi to chtěl jen zkusit, zda máš pro to talent? Neváhej a přihlaš se! Jakékoliv dílo ti pomůžeme zviditelnit případně ti poskytnou inspiraci.

Skladatele

  • Skládáš hudbu nebo tvoříš vlastní písničky? Přijď a poskytneme ti prostor k prezentaci i náměty!

Filmaře

  • Nahráváš videa nebo jen děláš sestřihy? Jsi zde správně! Potřebujeme takovéto lidi, kteří nám pomůžou s návody a zaplní náš Youtube kanále.

Jestli máš zájem prezentovat své díla na Listech nebo pro nás dělat, napiš nám na e-mail listy.leagueoflegends@gmail.com nebo do formuláře.

Nabízíme spolupráci

Nabízíme spolupráci jiným nekonkurenčním stránkám na různých úrovních (web – web, facebook – facebook atd.). Máte-li zájem nebo chcete vědět více, napište nám na e-mail listy.leagueoflegends@gmail.com nebo do formuláře.

Jednorázová reklama na našem webu

Jste let’s player, děláte videa, tvoříte seriál, komiks nebo příběhy? Listy nabízejí jednorázovou reklamu komunitním nekonkurenčním projektům! Stačí jen napsat na e-mail listy.leagueoflegends@gmail.com nebo do formuláře. Můžeme nabídnou sílu webu s návštěvností 1000+ lidí denně, facebook stránky se 4000 fanoušky a další sítě!Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.