5kits
31.
01.2018

Nadcházející změny pro obměňované herní režimy

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

Plány a cíle pro obměňované herní režimy v roce 2018.

VE ZKRATCE: Obměňované herní režimy už nebudou vycházet s každou aktualizací. Nejoblíbenější herní režimy budeme přinášet i nadále, ale svou pozornost upřeme na vytváření nových režimů v rámci různých festivalů a také na experimentování se staršími režimy.

Obměňované herní režimy v roce 2018

Loni jsme se opět začali soustředit na rozšiřování festivalů o nové herní režimy, aby byl každý z festivalů jedinečný. Dostali jsme od vás spoustu pozitivních reakcí na režimy jako Hvězdné strážkyně: Invaze a Hon Krvavého měsíce. Když se nám podařilo vytvořit něco nového a zajímavého, režim si přišlo zahrát mnohem více hráčů. Na tento úspěch bychom rádi v roce 2018 navázali.

Vybudovali jsme si lepší základy a nástroje, které nám do budoucna umožní vytvářet lepší a nablýskanější mapy a herní režimy. V roce 2018 se chceme soustředit na dvě věci:

  1. Přinášení zábavných a zajímavých režimů v rámci festivalů
  2. Experimentování s klasičtějšími režimy (např. Vyzdvižení) a jejich oživení

To není příliš rozdílné od toho, jak jsme pracovali minulý rok, takže největší změna bude v tom, jak často budeme obměňované herní režimy spouštět. Místo navázání režimů na aktualizace zavedeme uvolněnější rozvrh.

Vývoj nových herních režimů zabere obrovské množství času (na Invazi jsme pracovali přes čtyři měsíce) a věříme, že soustředit se na vývoj nových herních režimů je nejlepší způsob, jak vám přinést ty nejlepší zážitky.

Staré herní režimy však nikam neodcházejí. Pořád se budeme v průběhu roku vracet k oblíbeným režimům jako je NURF, Jeden za všechny a další. Jen se herní režimy už nebudou obměňovat s každou aktualizací.

Máme velké plány a nemůžeme se dočkat, až se o ně s vámi podělíme. Jako první režim v tomto roce se v aktualizaci 8.3 vrátí Hon Krvavého měsíce a následně dlouho očekávané Jeden za všechny se vrátí v aktualizaci 8.6!Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.