best human growth hormone
28.
06.2018

Otestujeme nepřetržitý draftový výběr na EUNE

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

Chceme vám oznámit, že ráno 28. 6. 2018 spustíme normální draftový výběr, který bude dostupný po následující tři týdny. Aktualizace 8.13 bude trvat trochu déle než obvykle, což nám umožní získat dostatek dat, jak si normální draftový výběr v průběhu testování povede.

Vyvolávači z EUNE!

Vyslyšeli jsme vaše připomínky k odstranění nepřetržitého normálního draftového výběru na EUNE.

V tuto chvíli je normální draftový výběr na EUNE dostupný pouze od 12 hodin odpoledne do půlnoci (SELČ). Spousta z vás nám řekla, že vám omezené možnosti ve výběru normálních front mimo tyto hodiny vadí, a že byste byli rádi, kdyby se nepřetržitý normální draftový výběr do Žlebu vrátil.

Dnes vám můžeme říct, že ráno 28. 6. 2018 spustíme normální draftový výběr, který bude dostupný po následující tři týdny. Aktualizace 8.13 bude trvat trochu déle než obvykle, což nám umožní získat dostatek dat, jak si normální draftový výběr v průběhu testování povede.

Během těchto tří týdnů budeme o této frontě sbírat informace a uvidíme, jak bude normální draftový výběr celkově zdravý. Po třítýdenním testování zanalyzujeme veškerá data kolem normálního draftového výběru a rozhodneme se, jestli více možností v draftových výběrech na EUNE ponecháme.

Opravdu si vážíme zpětné vazby, kterou jsme od vás od omezení normálního draftového výběru na EUNE dostali, a doufáme, že si delší dostupnost této fronty v následujících třech týdnech užijete. Po skončení třítýdenního testu se vrátíme a podělíme se s vámi o výsledky a naše rozhodnutí, jak s normálním draftovým výběrem naložíme dál.

 

Jako vždy vám děkujeme, že jste tu s námi, a hodně štěstí ve Žlebu!Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.