5kits

Tvůj účet League of Legends není bezcenný.

Tvůj účet League of Legends není bezcenný. Ať už z pohledu času stráveného ve hře, nebo z pohledu peněz investovaných do skinů a dalších kosmetických úprav, svou investici si musíš chránit. Naše hráčská podpora po celý rok neúnavně pomáhala hráčům dostat zpět ztracené účty co nejrychleji a pokud možno bez nechtěných následků. Ale někdy to nejde okamžitě, což může být frustrující. Děláme všechno proto, abychom tvůj účet ochránili a vyhnuli se podobné situaci, ale hodila by se nám tvá pomoc.

Proto potřebujeme tvůj aktivní přístup! Ověření emailové adresy přidá zabezpečení tvého účtu další vrstvu a zároveň nám umožní vrátit ti účet rychleji. Ověřený email nám umožní ti v případě problémů s přihlášením jednoduše poslat informace potřebné pro obnovení účtu a ověřit si, že tento účet opravdu patří tobě.

Co z toho pro mě vyplývá?

Nyní si můžeš ověřit svou emailovou adresu přímo v klientu (a nemusíš jít na leagueoflegends.com).Pokud máš neověřenou emailovou adresu, připomeneme se ti přímo v LoL klientu a pošleme návod, jak na to. Pokud si chceš změnit emailovou adresu spojenou se svým účtem, můžeš to udělat. Tato upozornění se budou pravidelně objevovat po celou sezónu na všech účtech s neověřenou emailovou adresu. Jestliže upozornění nedostaneš, pak už máš svůj email ověřen. Pokud neobdržíš upozornění, ale i tak si chceš email změnit, můžeš tak učinit na leagueoflegends.com v pravém horním rohu v menu nastavení.

A musím?

V tuto chvíli je tento proces dobrovolný. Velmi důrazně doporučujeme si email ověřit co nejdříve, ale je možné upomínku odsunout na později. Prozatím budeme reagovat na různé nepředvídatelné problémy a ujistíme se, že všichni mají dostatek času si svou emailovou adresu ověřit. Po úvodní dobrovolné fázi nicméně spustíme později v tomto roce fázi, kdy bude ověření emailu povinné.

Proč ověření emailu?

Je několik možností, jak si zabezpečit účet, a ověření emailu je jen první krok. V tuto chvíli se jedná o standardní způsob zabezpečení, který nám umožní v průběhu roku zavést další volitelná bezpečnostní opatření jako třeba vícefázové ověřování.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.