hormona del crecimiento
30.
06.2018

Plánované turnaje na Battlegrounds

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

Co plánujeme do budoucna s turnajovou platformou Battlegrounds? V dalším turnaji Střet budete bojovat za Demacii nebo Noxus. Přihlaste se do turnaje Střet a soutěžte o kořist, skiny nebo RP. Registrace končí 6. 7. 2018.

Ligu Strážci žlebu jsme museli kvůli nízké účasti zrušit, což nás donutilo přehodnotit, jaký typ turnajů může v naší malé komunitě fungovat, a zároveň poskytnou hráčům na nižších divizích férové soutěžní podmínky. Vzhledem k plánovanému spuštění turnaje Clash jsme se rozhodli vydat spíše uvolněnějším směrem a vytvořit turnaje, které budou tematicky spojené s většími festivaly v LoL a nabídnou alternativu ke klasickému soutěžnímu hraní.

Nadcházejícím turnajem tohoto typu bude Střet. Střet se bude odehrávat klasicky na mapě Vyvolávačův žleb, kde se proti sobě utkají dva týmy, přičemž tyto týmy budou složeny pouze ze šampionů pocházejících z Demacie nebo Noxu.

Novinkou, kterou chceme vyzkoušet, je souběžné konání dvou turnajů. První turnaj je cílený na nižší úrovně a bude tedy omezený na úrovně bronzová 5 až zlatá 5. Aby hráči z vysokých divizí nenarušovali svými vedlejšími účty soutěživost těchto turnajů, bude se v nich hrát o tematické skiny a kořist. Druhý turnaj omezen úrovní nebude a bude se v něm hrát až o 2000 RP.

Turnaj se bude skládat z play-off na 1 vítězný zápas. Pokud se tedy chcete zúčastnit boje mezi Demacií a Noxem a ukázat která frakce je lepší, neváhejte a zaregistrujte se zde!

Registrace turnaje končí už 6. 7. 2018, tak neotálejte, dokud je čas.

Stále máte otázky k turnaji? Všechny informace naleznete v pravidlech zveřejněných zde. Ještě vám není něco jasné? Napište nám. Ligový servis, novinky a vše potřebné najdete na našem FacebookuFóru nebo Instagramu.

Turnaje tohoto typu můžete očekávat vždy v rámci větších festivalů v LoL. Pro více informací sledujte fórum League of Legends nebo náš Facebook.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.