buy hypertropin
08.
03.2019

Regionální test turnaje Clash 11. března

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

Už 11. března se na EUW a EUNE spustí tvorba týmů pro test turnaje Clash. Turnaje poběží v sobotu a v neděli. Účast v testu je bezplatná (nemusíte mít žeton) a můžete hrát oba dva dny nebo si vybrat kterýkoliv z nich. Pro účast v testu musíte mít úroveň pocty 2 nebo výš.

Regionální test turnaje Clash se spustí 11. března.

Už 11. března se spustí test tvorby týmů pro turnaj Clash na EUW a EUNE. Turnaje poběží v sobotu a v neděli. Účast v testu je bezplatná (nemusíte mít žeton) a můžete hrát oba dva dny nebo si vybrat kterýkoliv z nich. Pro účast v testu musíte mít úroveň pocty 2 nebo výš.

Spouštíme regionální test turnaje Clash, abychom vyzkoušeli nové funkce, které zajistí hladký průběh turnaje Clash v soutěžních regionech s obrovským počtem týmů jako jsou BR, LATAM, EUNE a EUW.

Zde je časový rozpis:

 

EUW/EUNE

Po 11. 3. – Pá 15. 3. So 16. 3. Ne 17. 3.
Tvorba týmů 1. den (4 týmy) 2. den (8 týmů)

 

Ceny

Každý, kdo se zúčastní dvoudenního testu, obdrží bednu s kořistí, ikonu vyvolávače a vítězné body, které lze využít k odemčení herních vlajek a týmových log.

 

Co testujeme

Strávili jsme hodně času nad řešením potíží se zátěží serveru. V této dvoudenní betě budeme konkrétně testovat funkčnost fázování dle úrovní a limitu fází . Fázování dle úrovní nám umožní nastavit různý čas začátku pro různé úrovně. Čas potvrzování účasti vám bude přidělen podle kombinované úrovně vašeho týmu (IV. úroveň začíná dřív a I. úroveň začíná později).

Regiony s přílišným počtem týmů se mohou setkat s limitem fáze. Jakmile se bude blížit konec potvrzování účasti a skupině bude hrozit zaplnění, uvidíte upozornění s počtem dostupných míst. Pokud kvůli limitu fáze nebudete moct potvrdit svou účast a zapojit se do turnaje, použité žetony se vám vrátí. Jakmile tyto funkce otestujeme, budeme k spuštění turnaje Clash zase o krok blíže.

 

Sledujte režim Clash

Děkujeme za účast v těchto regionálních testech. Přidejte se k týmu nebo si založte vlastní od pondělí 11. března a užijte si víkend s turnajem Clash.

Fázování dle úrovní

Hráči začnou své zápasy v různých časech podle toho, na které úrovni se jejich tým nachází. Nejdřív začínají zápasy na IV. úrovni, pak následují zápasy na III. úrovni, II. úrovni a I. úrovni asi o 45 minut později.

 • Proč nezačínají všichni ve stejný čas?
  • Když časy začátku rozdělíme podle úrovní, týmy v režimu Clash se na naše servery budou dostávat po částech, nikoliv všechny najednou. Tím se výrazně sníží riziko, že se režim Clash zahltí!
 • Jak si mám naplánovat víkend, když ani s jistotou nevím, kdy moje zápasy začnou?
  • Úroveň vašeho týmu a čas začátku zápasu vám sdělíme během vytváření týmu. Budete si moct vše naplánovat dopředu podle času začátku!
 • Jsem na IV. úrovni. Můžu si vybrat, že budu hrát proti schopnějším týmům na III., II. nebo I. úrovni kvůli lepšímu času začátku?
  • Ne. Tleskáme vaší odvaze, ale tím by vaši soupeři získali neférovou výhodu nad ostatními týmy na jejich úrovni.
 • Jsem na III., II. či I. úrovni. Můžu hrát proti méně schopným týmům na IV. úrovni kvůli lepšímu času začátku?
  • Ne. Převálcovali byste je.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.