buy hypertropin
15.
12.2019

Riot Forge™ oznamuje první dvě hry

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

Podívejte se na teasery k tahovému RPG Ruined King: A League of Legends Story a akční plošinovce CONV/RGENCE: A League of Legends Story. Obě hry vyjdou na konzolích a PC.

Ahoj lidičky!

Máme nesmírnou radost z toho, že jsme právě minulý týden oznámili Riot Forge, a ještě větší radost z toho, že vám můžeme ukázat upoutávku na první dvě hry – Ruined King: A League of Legends Story a  CONV/RGENCE: A League of Legends Story!

Pokud vám to uniklo, tak Riot Forge je nový vydavatel zaměřený na hráče a vývojáře. Uzavíráme partnerství s talentovanými externími vývojáři, abychom vám přinášeli úžasné a na míru šité „uzavřené“ hry LoL. Podrobnější informace o našich chystaných plánech najdete na www.riotforgegames.com.

V rámci vývoje naší první hry – Ruined King: A League of Legends Story, což je příběhové tahové RPG pro jednoho hráče – jsme se spojili s Airship Syndicate. Podívejte se na upoutávku, která vyšla během The Game Awards! Hra se odehrává po událostech Ohnivého přílivu a my už se nemůžeme dočkat, až se hráči budou moct ve hře poprvé skutečně ponořit do rušného města Bilgewater a prozkoumat záhadné Stínové ostrovy. Hra vyjde na konzole a PC a další podrobnosti přineseme v roce 2020, ale mezitím se můžete podívat na www.ruinedking.com, kde najdete nejnovější informace.

Na druhé hře s názvem CONV/RGENCE: A League of Legends Story spolupracujeme s Double Stallion Games. Rovněž se můžete podívat na upoutávku, která vyšla během The Game Awards. Tato hra bude akční plošinovka pro jednoho hráče, ve které bude vystupovat Ekko! Tým z Double Stallion představil úžasné pojetí Zaunu a my už se nemůžeme dočkat, až si hru budete moct vyzkoušet. Hra rovněž vyjde na konzole a PC. Nejnovější informace najdete na www.convrgencegame.com.

Ještě pořád máme před sebou dlouhou cestu a budeme sdílet spoustu dalších informací s tím, jak se bude blížit vydání obou těchto her. Pokud se ale o našich plánech chcete dozvědět víc, podívejte se na příspěvek našeho týmu na Nexusu!

Tým Riot ForgeZanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.