5kits
16.
03.2018

Turnaj Leonina výprava

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Progaming a akce

Přidejte se k Leoně na její výpravě proti zlu. Přihlaste se se svým týmem do turnaje Leonina výprava a soutěžte o slávu, RP a okruhové body. Registrace je otevřena od 16.3. do 22. 3. 2018.

Sezóna mořského draka už skončila, ale naši hrdinové nezahálí. Zhoubný vliv Prázdnoty se šíří jako mor. Lidé umírají, ale naši hrdinové se neschovávají pod postelí ani nekrčí pod stolem. Žene je vpřed odvaha a touha vymýtit zlo z Runeterry jednou pro vždy.

Přidejte se k Leoně na její výpravě proti zlu. Přihlaste se se svým týmem do turnaje Leonina výprava a zahajte svou cestu za záchranou Runeterry.

Turnaj Leonina výprava je dalším projektem esporťáků, ve kterém máte možnost porovnat své síly s dalšími týmy, vyhrát až 3000 RP a získat okruhové body, kterými si můžete zajistit vstupenku na turnaj Staršího draka. V tomto roce uspořádáme celkem až 5 výprav. Celý projekt bude probíhat na platformě Battlegrounds, kterou jste již měli možnost vyzkoušet v minulých turnajích.

Registrace do první, Leoniny výpravy bude probíhat od 16. 3. 2018 do 22. 3. 2018. Samotná Leonina výprava začne 23. 3. 2018. Stále máte otázky? Všechny informace najdete v pravidlech zveřejněných zde. Ještě vám něco není jasné? Napište nám.

Ligový servis, novinky a vše potřebné k Battlegrounds sezóně 2018 najdete na našem FacebookuTwitteru a Twitchi.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.