5kits
14.
03.2018

Vylepšení skupin!

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

LoL s přáteli se právě dočkalo vylepšení. Otevřené skupiny jsou ve hře spolu s hlasovým chatem pro skupiny od aktualizace 8.6!

Hraní LoL s přáteli se právě dočkalo vylepšení. Otevřené skupiny jsou nový způsob, jak zaplnit lobby, aniž byste přátele spamovali pozvánkami, a už teď jsou k dispozici. Skupiny budou od aktualizace 8.6 vybavené hlasovou komunikací, takže svého farmícího Udyra můžete požádat o přepad naživo.

 

Zveme každého

Pryč jsou dny, kdy jste posílali spoustu pozvánek a toužebně zírali na svou obrazovku, abyste viděli, jestli je přátelé přijmou. Vyberte si frontu a vaše otevřená skupina se objeví vašim přátelům v seznamu přátel. Uvidí počet volných míst i frontu, kterou jste si vybrali. Jedním kliknutím se do vaší party připojí a možnost připojit se budou mít i jejich přátelé.

 

Takže pokud se rozhodnete hrát draftový výběr, vaši přátelé uvidí 1/5 plných míst u draftu a vedle vašeho jména se jim zobrazí tlačítko pro připojení. Jakmile se připojí, jejich i vaši přátelé uvidí 2/5 plných míst u draftu a můžou se rozhodnout, že se připojí. Jakmile se připojí, jejich i vaši přátelé uvidí 3/5 plných míst u draftu a můžou se rozhodnout, že se připojí. Jakmile se připojí, jejich i vaši přátelé uvidí, že tenhle vtip už jsme zabili.

Platí zde stejná omezení front, takže v Pokroucené aleji nemůžete hrát s více než dvěma spoluhráči a do hodnocené flexibilní nemůžete vstoupit se čtyřmi hráči.

Pokud vám otevřené skupiny nevyhovují, vypněte tuto funkci pomocí přepínače v lobby a klient si vaše nastavení zapamatuje. Pokud svou skupinu zavřete, můžete stále posílat pozvánky přátelům.

 

Hlasový chat ve skupinách v aktualizaci 8.6: Pojďme si povídat

Po aktualizaci 8.6 už vaše skupina nebude moct ignorovat vaše volání o pomoc, protože vás uslyší v hlasovém chatu. Hlasový chat funguje pouze u skupin, které do fronty vstoupí společně. Pokud je vaše skupina tvořená dvojicí, uslyšíte ve hře pouze jejich hlas. Jakmile se připojíte do skupiny svého přítele, automaticky se připojíte do hlasového chatu a zůstanete připojeni po tolik zápasů, kolik jich spolu odehrajete. Všichni máme takového toho tichého přítele, který nekřičí nahlas, ani když ho někdo přepadne; stačí ve hře stisknout Tab a upravit si nastavení tak, abyste ho slyšeli. Hlasový chat funguje pro všechny skupiny se dvěma a více hráči.

 

 

Zahajte komba

Vyzkoušejte si různé kompozice týmu, hrajte pro zábavu anebo do toho jděte naplno jako organizovaný tým. Napište nám dotazy do komentářů a my vaší skupině dáme hlas.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.