fahy hgh
14.
09.2021

Nový klient Riotu dorazí již brzy

   Autor: Kr.Pa.   Rubriky: Aktuality, Hlavni, Novinky

S radostí oznamujeme, že v následujících týdnech připravujeme spuštění zcela nového klienta Riotu!

Proč spouštíme nového klienta Riotu teď?

Za posledních pár let to množné číslo v názvu Riot Games konečně začalo dávat smysl a vy jste vytvořili rozmanité a vzkvétající komunity kolem her Teamfight TacticsLegends of RuneterraVALORANTWild Rift a samozřejmě League of Legends.  Chtěli jsme vyvinout klienta, který by vám poskytl ten nejlepší možný zážitek a rychle vás dostal do vaší oblíbené počítačové hry, ale aby vám také nabídl příležitost objevit vše, co vám Riot může nabídnout.

Všechny tituly od Riotu už vlastně tohoto klienta pro více her používají, jen měl skin pro každou hru zvlášť a nenabízel přístup k vaší knihovně s hrami od Riotu. Nyní přidáme nové uživatelské rozhraní, efektivnější funkce a po vydání toho bude ještě víc. Díky novému klientu Riotu bude snazší objevit vše, co vám můžeme nabídnout, a také k tomu budete mít jednodušší přístup. Všechny počítačové hry od Riotu budou přístupné z jednoho klienta, přičemž každá hra bude mít vlastní produktovou stránku s obsahem pro danou konkrétní hru, včetně novinek a událostí. Budete si moct uklidit na ploše a mít jen jednu spouštěcí aplikaci klienta Riotu, kde budou žít všechny vaše oblíbené hry od Riotu! Pokud ale budete chtít, můžete si ponechat stávající herní zástupce na ploše jako přímou cestu do vaší oblíbené hry.

Co vybudování toho nejlepšího zážitku s klientem znamená pro nás

  • V rámci tohoto vylepšení si nebudete muset ručně stahovat ani instalovat cokoliv nového.
  • Vždy budete mít přístup k relevantním novinkám, aktualizacím a informacím, kdykoliv budete chtít.
  • A když ne, budete moct jít přímo do hry (a nadále trčet ve Stříbrné).

Jak to bude vypadat

Přestože budou všechny hry od Riotu bydlet v jednom klientu Riotu, každá hra bude mít vlastní vyhrazenou hlavní stránku s detaily pro danou hru a dynamickou výzvou k akci. Na herních stránkách uvidíte filmové pozadí, náhledy událostí a novinky, které budou šité na míru vám. Zároveň si budete moct hru nainstalovat či aktualizovat. V herní knihovně také budete moct objevovat všechny hry od Riotu.

Rozvrh vydání klienta Riotu

Pokud jde o toto spuštění, chceme být co možná nejtransparentnější, abychom předešli zmatku a zajistili plynulý přechod.

Nový klient Riotu se začne objevovat 20. září. Po pár týdnech, kdy budeme zajišťovat stabilitu, vyjde klient pro všechny hráče po celém světě od 4. října. Vezměte prosím na vědomí, že datum celosvětového vydání se může změnit, pokud bude tým potřebovat ještě nějaké aktualizace či změny. Chceme, aby všichni měli co možná nejlepší zážitek, až klient vyjde v plné verzi.

Co nás čeká

Neustále se snažíme zajistit vám ten nejlepší možný hráčský zážitek. Tým klientu Riotu usilovně pracuje na funkcích pro období po vydání, díky kterému bude hraní snazší a uspokojivější. Další novinky přineseme v následujících měsících.Zanech odpověď.

Musíš se příhlásit pro vložení komentáře.